Üretimlerimiz

AR Mobil Uygulama

AR Mobil Uygulama: Bilimi Gerçeklikle Keşfedin!AR Mobil Uygulama, bilim ve teknolojiyi artırılmış gerçeklik (AR) ile buluşturan heyecan verici bir deneyim platformudur. Bu eğlenceli ve eğitici uygulama, özellikle çocuklar ve gençler olmak üzere her yaştan kullanıcıyı,...

daha fazla bilgi edinin

Replikalar

Replika, sözlük anlamında bir şeyin birebir kopyası anlamına gelmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere replika ürün de orjinal bir ürünün özellikle görsellik olarak aynısının yapılmasıdır. Burada görsellik sözü çok önemlidir çünkü replika ürünlerin en önemli özelliği orjinallerine çok fazla benzemesidir. Bazen de orjinalinden ayırt edilemeyecek şekilde yapılırlar.

daha fazla bilgi edinin

Deney Setlerimiz

Deney setleri, içinde bilimsel konuları öğretmek için hazırlanmış, deney yada demonstrasyon yapmaya yarayan malzemeler içeren paketlerdir. Deney setleri değişik yaş grubu için farklı şekillerde ve farklı bilimsel konularda hazırlanabilir. Deney setleri genel olarak okulda öğretmen ve sınıfla birlikte uygulanacak şekilde ya da okul dışında öğrencinin kendisi ve ebeveynleriyle uygulayacağı şekilde hazırlanır.

daha fazla bilgi edinin

Bilim Merkezleri

Bilim merkezi veya Bilim merkezleri, özellikle çocukların ve genç neslin bilime, bilimsel düşünceye, gelişen teknolojilere karşı ilgilerini arttırmak ve yakından takip etmelerini sağlamak; bilgi, beceri ve üretim yeteneklerinin gelişmesine aktif, uygulamalı ve deneyimsel eğitim ve öğretim ile katkıda bulunmak amacıyla eğitim sağlayan ortamlara verilen isimdir.

daha fazla bilgi edinin