Biz Kimiz?

  • Mart-2019’da kurulan şirketimiz profesyonel kadrosuyla kısa zamanda büyük yol almış olup, bu motivasyonla daha büyük projelere emin adımlarla ilerlemektedir.

 

  • Ostim’de bulunan tasarım ve üretim atölyemizle; tasarımdan üretime bütün süreci kendimiz  gerçekleştirmekteyiz.

 

  • Tasarım atölyemizde her türlü çizim, modelleme ve yazılım işlerini gerçekleştiren, hayal gücünün sınırlarını zorlayan bir mimar ve mühendis ekibi yer almaktadır.
  • Üretim atölyemizde 4×2 metre karelik boyutuyla Türkiye’nin en büyük ABS makinesine sahibiz.

 

  • Mobilya üretim tesisimizde de; her çeşit mobilyayı üretebilecek donanımımız bulunmaktadır.

 

  • Atölyemiz bünyesinde 1 ABS vakum ustamız, 1 mekanik ustamız, 1 mobilya ustamız ve 1 de ara elemanımız aktif olarak çalışmaktadır. İhtiyaç halinde çalışan sayımızı arttıracak bir insan kaynağı havuzumuz bulunmakta, bu sayede üretim hızımızı artırabilecek bir yapı ile hizmet vermekteyiz.


Misyonumuz

İnsanlığın ortak bilincine katkı sağlamak,

Bilimi, teknoloji ve tarihe olan ilgiyi arttırmak,

Ülkemizde yeni müze ve bilim merkezlerinin kurulması için deneyimlerimizi paylaşmak.

Vizyonumuz

Yaşadığımız evreni anlama yolunda, bilim, teknoloji ve tarihin anlaşılmasında önder kuruluş olmak.

Hedefimiz

Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedefleri doğrultusunda, TÜBİTAK’ın da teşvik ettiği Dene Yap Atölyeleri ve Bilim Merkezlerinin her ilde hayata geçirilmesi hedeflenmektedir.

Bu projede; öğrencilerin derslerindeki konuları “yaparak ve yaşayarak” uygulamasıyla, geleceğin modern Türkiye’sinin bilim ışığında, değerlerine de sahip çıkarak kendi özgün tarzını yakalama amacıyla, YENTEK olarak bu vizyona katkı sağlamayı hedefliyoruz.